Uutele huvilistele 2017!

Paide Võimlemiskool võtab uusi õpilasi vastu aastaringselt. Kui sulle pakub huvi võimlemine, siis tule proovitrenni!

Esmaspäeviti kell 17.30 Paide E-Piim Spordihall – Pisid ( 3-6a. tüdrukud) – põhivõimlemine. Treeninguid 2x nädalas.

Esmaspäeviti  kell 17.30 Paide E-Piim Spordihalli – Mirella vanem ( IV –VII klass tüdrukud) – tantsuline võimlemine, showtants. Treeninguid 2x nädalas.

Reedeti kell 14.00 Paide E-piim Spordihalli – Mirella noorem ( I-IV klass tüdrukud) – tantsuline võimlemine. Treeninguid 2x nädalas.

Teisipäeviti kell 15.00 Paide Linnavõimla – Päikesepliksid ( 6-9a tüdrukud)  – ilu-ja rühmvõimlemine ( eelnev võimlemiskogemus tuleb rühmas kasuks). Treeninguid 3-4x nädalas.

Teisipäeviti kell 16.00 Paide Linnavõimla – Spirit ( 9-13a tüdrukud) – ilu – ja rühmvõimlemine ( eelneva võimlemise ja spordilaagri kogemustega). Treeninguid 4x nädalas.